Здорова та красива шкіра потребує щоденного догляду. Якщо регулярно дотримуватися цих правил, ваша шкіра буде ніжнішою, еластичнішою, м'якою та красивою.

  • Захищайте шкіру від УФ-променів;
  • Використовуйте натуральні косметичні засоби багаті на олії та екстракти;
  • Менше ванни, більше душа!
  • Щоденно зволожуйте шкіру;
  • Пийте достатню кількість води протягом дня;
  • Дотримуйтесь збалансованої дієти;
  • Висипайтеся;
  • Кидайте зловживати алкоголем та курінням.


ПРАВИЛО 1
Захищайте шкіру від сонця

Щоб зберегти здоров'я та молодість шкіри, не виходьте на сонце без захисту. Нанесіть відповідний вашому типу шкіри захисний крем від сонця із SPF-фактором. Обновлюйте захист у міру необхідності. Також настійно рекомендується триматися в тіні в найспекотніші години дня.

 

ПРАВИЛО 2
Використовуйте натуральні косметичні засоби багаті на олії та екстракти.

Ваша шкіра стає сухою після того, як ви приймете душ чи ванну? Важливо щодня використовувати косметичні засоби, що щадять, не містять жорстких ПАРів (поверхнево активні речовини для омилення). При використанні занадто агресивних косметичних засобів шкіра стає дуже сухою, і ви відчуваєте дискомфорт. Кращий косметичний засіб для використання - це гель, шампунь у складі якого достатньо рослинних зволожувачів, натуральних масел і екстрактів.

 

ПРАВИЛО 3
Менше ванни, більше душа!
Для шкіри душ краще, ніж ванна, після якої шкіра стає більш сухою. Використовуйте теплу, а чи не гарячу воду. Ті, хто не уявляє своє життя без ванни, можуть його приймати час від часу. Однак не слід робити це занадто довго і відразу після ванни використовуйте Молочко "Цілющі трави" або "Цитрус".

 

ПРАВИЛО 4
Щодня зволожуйте шкіру
Зробіть щоденне зволоження шкіри вашою звичкою. Дбайливо промокнувши її рушником, нанесіть відповідне Молочко. Це дозволить відновити гідроліпідну плівку епідермісу. Не забувайте, що зволоження потрібне ШКОРО ВСІХ ТИПІВ.

 

ПРАВИЛО 5
Пийте достатню кількість води протягом дня
Щоб шкіра залишалася гарною, організму потрібна достатня кількість рідини. Пийте воду приблизно 8 склянок на день. Склянка води після сну, чай на сніданок, мінеральна вода протягом дня, чай на ніч… Таким чином, ви легко отримаєте денну норму води.

 

ПРАВИЛО 6

Дотримуйтесь збалансованого харчування

Збалансоване харчування корисне не тільки для організму, а й для шкіри. Щодня з'їдайте фрукти та овочі, бо вони багаті на антиоксиданти. Пийте вранці Пророслі зерна по 1 столовій ложці. Це дозволить вам підтримувати красу та здоров'я шкіри.

 

ПРАВИЛО 7
Висипайтеся
Якщо висипатиметеся, ваша шкіра світитиметься здоров'ям. Щоб залишатися здоровим, вашому організму потрібна певна кількість сну – 7, 8, 9 годин… Насправді ж наша потреба уві сні обумовлена ​​генетично.
 

ПРАВИЛО 8
Кидайте зловживати алкоголем та курінням
Ви палите? Чи п'єте? Куріння, як і алкоголь, дуже шкідливо впливає на шкіру. Колір обличчя стає тьмяним і неживим, а шкіра швидко старіє. Це хороший аргумент, щоб загасити останню сигарету або відставити келих. Ви так не думаєте?